Чехія також поки не готова до асоціації ЄС з Україною

22 квітня 2012 в 06:48
Перспектива укладення Україною Угоди про асоціацію з Європейським Союзом стає все більш примарною. Ще одна країна-учасниця ЄС, Чехія, заявляє, що в нинішніх умовах не збирається ратифікувати угоду, навіть якщо її буде погоджено і підписано.
b248d8b33183c63cec55abe5d03963d3.jpg
ЕРА с сайта liga.net

Міністр закордонних справ Чеської Республіки Карел Шварценберг (на фото) назвав умови подальшого діалогу Євросоюзу з Україною.

На питання, чи буде ратифіковано Угоду про асоціацію з ЄС, глава МЗС Чехії заявив: "Зараз ні. Я думаю, що в інший час - так, але не зараз. Пізніше".

Офіційна Прага не вважає, що на даному етапі Україна відповідає базовим політичним цінностям і правилам євроспільноти, таким як верховенство закону, демократія, розумне управління, громадянське суспільство. За словами Шварценберга, «Україна є однією з важливих країн, але вона повинна пройти весь цей важкий шлях євроінтеграції», передає Deutsche Welle.

Також у Чехії сподіваються, що в Україні будуть створені рівні умови для всіх учасників майбутніх парламентських виборів 2012 року. (Шварценберг був серед п'яти міністрів закордонних справ ЄС, які нещодавно опублікували відкритий лист в The New York Times про стан демократії в Україні).

Нагадаємо, раніше німецькі депутати Європарламенту Ребекка Хармс і Вернер Шульц заявили, що Євросоюз не підпише угоду про асоціацію з Києвом до виборів до Верховної Ради, які пройдуть в жовтні.

Нагадаємо, 30 березня відбулося парафування Угоди про асоціацію України та ЄС, яке передбачає Угоду про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі між Україно та ЄС.

Читайте також:

Єврокомісар Фюле: Для євроінтеграції України необхідні глибокі демократичні реформи

Київ і Брюссель знаходяться на роздоріжжі, - ЄС

Брюссель вимагає від України виконати політичні умови для підписання Угоди про асоціацію

Азаров визнав, що процес євроінтеграції України зайшов у глухий кут

За матеріалами:
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...