Топ Новини

Бюджет, який подасть Кабмін, буде популістським - Симоненко

13 вересня 2012 в 11:07
Лідер Компартії вважає, що парламент затвердить проект бюджету в першому читанні навіть до виборів, а після виборів до нього будуть внесені зміни, які будуть включати всі непопулярні рішення: від скорочення пільг до виконання вимог МВФ.
simonenko.jpg
kpu.ua

Бюджет, який подасть Кабмін до 15 вересня 2012 року, в будь-якому випадку буде популістським і нереальним для виконання.

Про це заявив лідер КПУ Петро Симоненко під час зустрічі з виборцями у Первомайську на Луганщині.

За його словами, є два варіанти термінів прийняття проекту бюджету в парламенті. Перший - це до 28 жовтня, тобто до виборів, і другий - після виборів вже новим складом Верховної Ради.

«Я вважаю, що той проект бюджету, який надійде до парламенту в найближчі дні, буде популістським, враховуючи наближення виборів і враховуючи те, що людям необхідно показати гарні цифри і показники», - зазначив Симоненко.

При цьому він додав, що, можливо, парламент навіть затвердить цей проект бюджету в першому читанні навіть до виборів. А після виборів до нього будуть внесені зміни, які будуть включати всі непопулярні рішення: від скорочення пільг до виконання вимог МВФ.

«Таким чином, у нас буде два бюджети, Один я б назвав атракціоном щедрості, який написаний спеціально під вибори. І другий, який буде прийнятий вже після виборів», - підсумував лідер комуністів.

Читайте також:

Комуністи подолали позначку в 10% - соцопитування

Рішення обласних рад з приводу «мовного закону» розколює українське суспільство, — Симоненко

Чергове підвищення пенсій обернеться підвищенням цін, — КПУ

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...