Більшість українців упевнені, що Януковича змусили помилувати Луценка

26 квітня 2013 в 12:35

Міжнародне співтовариство вплинуло на звільнення Луценка з в'язниці, вважають українці. В добрій волі президента сумніваються.

Янукович, Луценко
Звільнив з в'язниці під тиском міжнародного співтовариства
Колаж ZN.UA

Більше двох третин (69,4%) громадян України позитивно поставилися до помилування Юрія Луценка президентом Віктором Януковичем. Про це свідчать дані соцопитування Центру Разумкова.

При цьому більшість опитаних (53,7%) вважають, що помилування відбулося під тиском міжнародного співтовариства, 18,4% дотримуються думки, що під тиском громадської думки України, і 14,7% - з доброї волі президента.

У вирішальній ролі міжнародного суспільства у звільненні Луценка переконані більшість або відносна більшість жителів усіх регіонів і прихильників всіх парламентських партій.

Переважна більшість (69,4%) громадян вважають, що Янукович чинить особистий вплив на суди і діяльність правоохоронних органів щодо Юлії Тимошенко і Луценка. Таку думку поділяє переважна більшість жителів Західного, Центрального та Східного регіонів і відносна більшість Південного; понад 90% тих, хто на останніх парламентських виборах голосував за ВО "Батьківщина" та ВО "Свобода", 85,2% представників електорату "УДАРу", 53,1% представників електорату Комуністичної партії України і відносна більшість (43,3%) тих, хто голосував за Партію регіонів.

Щодо впливу звільнення Луценка на положення опозиції, то найчастіше опитані дають відповідь, що це ніяк не вплине (38,6%) або посилить опозицію (31,5%).

Читайте також:

Луценко приїхав на лікування до Польщі

В опозиції впевнені, що до листопада Тимошенко буде на волі

Луценко вважає помилування Тимошенко цілком реальним, але вирішувати Януковичу

Луценко розповів, завдяки кому його звільнили

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...