Топ Новини

Берлусконі спробує знову очолити уряд Італії

11 липня 2012 в 13:35
75-річний Берлусконі, який раніше заявляв про відхід з великої політики, поведе свою партію на парламентські вибори. У разі перемоги Берлусконі може знову очолити уряд.

Ветеран італійської політики 75-річний Сільвіо Берлусконі, який вже тричі ставав прем'єром Італії, знову очолить передвиборчий список своєї партії «Народ свободи» на парламентських виборах в 2013 році. Про це 11 липня заявив політичний секретар партії Анджеліно Альфано, що вважається наступником Берлусконі.

«Підтримка на користь висунення кандидатури Берлусконі у прем'єр-міністри настільки велика, що, думаю, він почне передвиборчу боротьбу. Занадто багато хто просить його про це», - повідомив Альфано, якого раніше готували в лідери передвиборчого списку НС. У разі перемоги Берлусконі може знову очолити уряд.

Сам політик уже кілька разів змінював свої наміри. Спочатку він заявляв, що йде з великої політики і більше не буде балотуватися, потім він висунув ідею про перетворення Італії з парламентської на президентську республіку, не приховуючи своїх посягань на президентський пост. Нещодавно він сказав, що бачить себе міністром економіки в уряді Альфано.

Чергові вибори в Італії повинні відбутися навесні 2013 року, і цей термін неодноразово підтверджувався главою держави Джорджо Наполітано.

Нагадаємо, після вимушеної відставки уряду Берлусконі у листопаді 2011 року президент призначив технічний кабінет на чолі з економістом Маріо Монті. Останній відразу заявив, що піде після закінчення свого мандата і не має наміру брати участь у виборах.

Політичні партії починають готуватися до передвиборчої кампанії. Вихід знову на авансцену колишнього прем'єра свідчить, на думку спостерігачів, про те, що без нього його партія буде не в змозі набрати необхідної кількості голосів, щоб реально брати участь в управлінні країною.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...