Топ Новини

Березовський впевнений, що режим Януковича буде повалено революцією

25 травня 2011 в 08:08
Опальний російський олігарх Борис Березовський вважає, що нинішній український режим Віктора Януковича ніколи не розлучиться з владою добровільно і тому буде повалений революцією.
berezovsky.jpg
epl.ee

«Цей режим буде повалено не шляхом виборів. Не на виборчих дільницях буде вирішуватися це питання ... Зміна авторитарного режиму на демократичний відбудеться шляхом революції. Не важливо, як вона буде називатися — «Друга Помаранчева» або якось інакше. Важливо, що тоталітарні режими, ніколи не здають владу шляхом вільного волевиявлення громадян», - сказав Б.Березовський в інтерв'ю Weekly.ua.

На його думку, вчорашнє затримання Юлії Тимошенко було великою помилкою влади. «Тепер я знаю ім'я наступного президента України. Це — Юлія Володимирівна Тимошенко», — прокоментував Б.Березовський цю подію, додавши, що «вся ця ситуація стратегічно означає поразку існуючого в Україні режиму».

Б.Березовський також впевнений, що нинішня влада здатна на будь-які дії по відношенню до лідера української опозиції. «Я не знаю наскільки перекручено свідомість сьогоднішньої, української влади (єзуїтської загалом). Я не знаю, на що вони підуть і що вони для себе прорахували, для того щоб знищити Юлю. Сьогодні вони вважають, що краще за все її знищити, замкнувши. А я вважаю навпаки. Ефект буде абсолютно протилежним», - впевнений він.

«Але з іншого боку, те, що сталося - логічна розплата Юлії Тимошенко за її політичну недалекоглядність. Вона просто не розуміла що це режим - режим беззаконня. Вона не розуміла, що бандит - це і є бандит і його не переробиш», - констатував Б.Березовський.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...