«Батьківщина»: Суд збирається знищити коробки з підписами українців проти Януковича (ВІДЕО)

7 вересня 2012 в 17:18
Заяви з підписами 500 тисяч громадян, що вирішили приєднатися до судового позову Яценюка проти Януковича, були оформлені в суді, заявили в опозиції, в той час як у ВАСУ це заперечують. У «Батьківщині» стверджують, що співробітники суду отримали наказ знищити ці документи.

Співробітники Вищого адміністративного суду України отримали наказ знищити заяви сотень тисяч українців, які приєдналися до судового позову Арсенія Яценюка проти президента Віктора Януковича. Про це повідомили в прес-службі «Батьківщини».

«Суд будь-яким способом намагається ухилитися від розгляду цієї справи. Об'єднана опозиція підкреслює, що відповідно до закону, за пошкодження процесуальних документів передбачена відповідальність - аж до кримінальної», - повідомили в прес-службі.
 
Заяви громадян про приєднання до позову в якості третьої особи подавалися до ВАСУ з відповідним описом. Працівники ВАСУ отримали заяви і перенесли їх у канцелярію суду. Відповідний відеозапис є в розпорядженні Об'єднаної опозиції. «Ми вимагаємо від суду належного зберігання документів і прийняття щодо них відповідного судового рішення», - йдеться в заяві Об'єднаної опозиції.


- Суд попросив Яценюка забрати 200 коробок з підписами проти Януковича (ФОТО)


Як відомо, Вищий адміністративний суд України повернув Яценюку його позов щодо визнання протиправними дії президента Януковича.

ВАСУ вимагає від «зацікавлених осіб» організувати транспортування з приміщення суду коробок із заявами українців, які вирішили приєднатися до позову Яценюка до президента. «Коробки з заявами розвантажили в холі під'їзду № 1 Вищого адміністративного суду України, зваливши їх біля вхідних дверей. Ніяких супровідних документів до представлених коробок із заявами або опису змісту коробок не надавалося. В ніч з шостого на 7 вересня коробки залишалися стояти в холі суду», - повідомила прес-служба ВАСУ. Заяви не були залучені до справи, не були навіть зареєстровані канцелярією суду.

Як відомо, в суд на Януковича подали через те, що він не виконав передвиборних обіцянок.

Читайте також:

Опозиція подала до ВАСУ півмільйона підписів до позову проти Януковича


У Партії регіонів назвали новий позов опозиції до Януковича «правовим шулерством»

Яценюк подав до суду на Януковича

Регіонали вважають позов опозиції проти Януковича професійним шулерством

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...