Баррозу: Україна і ЄС підпишуть нову амбітну Угоду про асоціацію

20 серпня 2011 в 07:03
Європейський Союз має намір, як і раніше підтримувати реформаторські зусилля уряду України та її громадян. Успіхи в політиці та економіці країни, досягнуті за 20 років незалежності, будуть зафіксовані в новій амбіційній Угоді про асоціацію, яка передбачає поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі.

Про це пише голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу в своїй ексклюзивній статті для «Дзеркала тижня. Україна».

За словами Ж. М. Баррозу, в Угоді «будуть модернізовані відповідно до сучасних вимог між Україною і ЄС контрактні відносини».

Зі свого боку Євросоюз просить Україну «підтвердити прихильність основним цінностям, яких зобов'язані дотримуватися усі держави-члени ЄС», - дотримання прав людини, демократія та основні свободи, верховенство права і свобода слова.

Ще один з можливих шляхів до розвитку і зміцненню відносин України та ЄС лежить через розширення контактів між простими людьми, зазначає Ж. М. Баррозу. Він висловив упевненість, що сторонам вдасться досягти введення безвізового режиму.

 глибоко впевнений у тому, що можливості для відвідання українськими громадянами країн Євросоюзу розширяться ще більше після успішної реалізації Плану дій з лібералізації візового режиму, над яким ми сьогодні разом працюємо", - відзначає він.

«Я вважаю себе другом України і пишаюся цим і, користуючись особливим випадком, хотів би передати свої поздоровлення і найкращі побажання ... двадцяту річницю незалежності можна відсвяткувати по-різному. Але найкраще, якщо в цей ювілейний рік Україна зробить рішучі кроки на шляху власної консолідації як сучасної й успішної держави і якщо цього року можна буде говорити про її реальне зближення з Європейським Союзом», - резюмував глава Єврокомісії.

Повний теткст статті Жозе Мануеля Баррозу "Україна після 20 років незалежності: Реформи - ключ до тісніших і глибших відносин з ЄС" читайте в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна", присвяченому 20-річчю Незалежності України.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...