Банкова просуває "партію мерів" з метою обійти Опозиційний блок на місцевих виборах

23 серпня 2015 в 10:00

Однією з цілей проекту "Наш край" є спроба розмити монополію Опозиційного блоку в майбутніх складах місцевих рад областей Півдня і Сходу.

оппозиционный блок
"Наш край" спробувати розмити монополію Опозиційного блоку в майбутніх складах місцевих рад

Напередодні місцевих виборів з'явився черговий мерсько-партійний проект – партія "Наш край", - " створений під кураторством Банковій як альтернатива для тих виборців, які не лояльні до демократичних та націонал-демократичних партій, але і "спадкоємців Януковича" не прагнуть підтримувати. Про це пише Інна Ведернікова у своїй статті для DT.UA.

"Та якщо уважно придивитися до нинішніх "господарників", що вже заявили про свою участь у проекті "Наш край", особливо на Півдні й Сході України, особливо в контексті зростання рейтингів Опозиційного блоку там-таки і, як би це делікатніше сказати, "скромних завоювань" партії президента еt cetera, то історія "НК" з прохідної покликана перетворитися на ключову. Процес курирує Банкова", - зазначає автор.

Як зазначає Ведернікова, серед основних цілей розкрутки проекту "Наш край":

а) використовуючи авторитет місцевих лідерів, завести в регіональні влади максимум своїх людей, вирішивши проблему збереження свого впливу в регіонах країни, особливо на Сході і Півдні;

б) зменшити репутаційні втрати президента і БПП, що пов'язані з необхідністю брати під свій прапор "колишніх". І при цьому спробувати зберегти лояльність Банковій тих місцевих керівників, які, з одного боку, вже побували під біло-блакитними прапорами, а з іншого — не хочуть під них повертатися;

в) створити на місцях зручний інструмент з корисних і завжди готових співпрацювати конформістів, чий багаторічний досвід придасться як для вирішення економічних питань, так і з урахуванням перспективи можливих дострокових парламентських і президентських виборів;

г) спробувати розмити монополію Опозиційного блоку в майбутньому складі місцевих рад областей Півдня й Сходу, не допустити одноколірної більшості і, як наслідок (у разі ухвалення нової Конституції), формування одноколірних виконкомів.

"Тут доречно нагадати, що Опозиційний блок як всеукраїнський проект почав розкручуватися за місяць з хвостиком до старту місцевої виборчої кампанії і вже набрав більше 10%. Але їм займався відмінник політтехнологічної підготовки Підлогу Монофорт. При підтримці, звичайно, надійних рупорів у вигляді "Інтера" і 112 каналу, що користуються довірою цільової аудиторії", - додає автор.

Що стосується "Нашого краю", то серед офіційних спікерів нового партійного проекту: Антон Кіссе (екс-нардеп фракції ПР від Одещини), Олександр Фельдман (позафракційний депутат від Харкова), Сергій Кальцев (екс-депутат від Запоріжжя), мер Миколаєва Юрій Гранатуров, а також колишній заступник голови столичної адміністрації Олександра Попова Олександр Мазурчак.

За словами автора, у свій час Мазурчак був не зовсім справедливо звільнений з КМДА за несвоєчасну ліквідацію наслідків пам'ятного снігопаду в столиці, однак екс-чиновник користується особистою довірою президента. Разом з тим, відповідно до заяв самого Мазурчака, "проект розрахований на місцеве самоврядування, і АП тут абсолютно ні при чому".

Детальніше про проект "Наш край", особливо на Півдні і Сході України, читайте в статті Інни Ведерниковой "Як би мені, горобині, до дуба перебратися..." у свіжому номері тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 27.12
EUR 29.45
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...