Балога вирішив, що вся родина повинна бути в політиці: відправив дружину в депутати

12 лютого 2013 в 11:55

Екс-міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога вважає, що у зв'язку з тим, що місце у Закарпатській облраді вакантне, його цілком могла б зайняти його дружина.

baloga
Віктор Балога і Оксана Балога

Народний депутат, лідер партії "Єдиний центр", екс-міністр надзвичайних ситуацій на зустрічі з виборцями в Закарпатській області звернувся до них із проханням підтримати його дружину Оксану Балогу на виборах до обласної ради."Ви підтримали мене на виборах Верховну Раду, за що я дуже вам вдячний. Я приїхав до вас з ще одним проханням: підтримати мою дружину Оксану Балогу на виборах до обласної ради Закарпатської області", - зазначив політик.

За його словами, висунути кандидатуру його дружини на вибори облради запропонував не він, ініціатива виходила від його колег з партії "Єдиний центр", але він цілком підтримує цю ініціативу, тому, що з відходом його молодшого брата Павла Балоги з облради, нікому продовжувати роботу на місцевому рівні, чим могла б зайнятися Оксана Балога.

Він також підкреслив, що його дружина має досвід громадської діяльності, яку могла б продовжити на посаді депутата облради.

Нагадаємо, син Віктора Балоги Андрій також є кандидатом в депутати Закарпатської обласної ради. Його в судовому порядку намагалися зняти з реєстрації, проте суд відмовив у задоволенні позову. Крім того, молодший брат Балоги Павло став народним депутатом, але 8 лютого Вищий адміністративний суд України позбавив його депутатського мандата.

8 лютого Вищий адміністративний суд визнав недостовірними результати виборів народних депутатів в одномандатних округах № 11 (Вінниця) і № 71 (Закарпатська обл.), де обрані відповідно Олександр Домбровський і Павло Балога, визнав відсутність у них депутатських повноважень і статусу, а також зобов'язав ЦВК провести повторні вибори в цих округах.

Читайте також:

Рибак запропонував, щоб вердикт у справі про позбавлення мандатів Балоги і Домбровського виніс КСУ

Яценюк пояснив, що двох депутатів позбавили мандатів за відмову приєднатися до регіоналів

Однопартійці позбавленого мандата Балоги попросили допомоги Європи

Колишній регіонал Павло Балога попросив опозицію захистити його мандат

Закарпаття онлайн
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...