Топ Новини

Азарова у Львові зустрінуть чорнобильці і афганці

2 грудня 2011 в 06:25
У Львові представники ВО "Свобода", низки громадських та молодіжних організацій області, а також чорнобильці і афганці проведуть під час візиту до міста прем'єр-міністра Миколи Азарова масові акції протесту з вимогою відставки уряду. Про це повідомила голова Львівської обласної організації ВО "Свобода" Ірина Сех.
doneck_golodovka_vili.jpg
ostro.org

«Свобода» зустріне Азарова акціями протесту. Це буде не тільки «свободівська» акція - це буде спільний протест нашої політичної сили і багатьох громадських організацій, зокрема, чорнобильців, афганців, студентів та інших. Також до нас приєднаються медики, вчителі, матері, багатодітні сім'ї, селяни, фермери і всі, хто вважає, що уряд зневажає їхні права", - сказала І.Сех.

Вона також зазначила, що учасники акції спробують передати прем'єру свої вимоги, принаймні, оприлюднять їх під час вуличної акції, якщо не вдасться передати особисто.

"Це вимоги про виконання соціальних гарантій чорнобильців і ветеранів, протест проти пенсійної реформи, проти приватизації селянської землі. Ми нагадаємо голові уряду, що на зарплату працівникам бюджетної сфери Львівської області не вистачає 80 млн грн - тобто лікарі, вчителі, бібліотекарі залишаться на новорічні свята без зарплати. Зрештою, ми заявимо про свою вимогу відставки уряду Азарова», - заявила лідер обласних "свободівців".

За її словами, М.Азаров як прем'єр-міністр відповідальний не тільки за провали уряду, а й за свідому урядову політику наступу на соціальні права українців, податковий тиск на малий бізнес, ігнорування прав громадян, економічну війну проти народу.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...