Азаров звинуватив у смерті чорнобильця в Донецьку «популістів, навіть провокаторів»

30 листопада 2011 в 09:18
Прем’єр-міністр Микола Азаров переклав відповідальність за смерть Геннадія Конопльова у Донецьку на організаторів акцій протесту проти соціальної політики уряду.
azarov_192.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«У Донецьку сталася надзвичайно трагічна подія: померла літня людина, яка вийшла протестувати. Причому померла тоді, коли компроміс, власне, був знайдений, але його не донесли до людей. Це жахлива несправедливість! Протести закінчаться, а людину не повернеш – ось про що всім треба задуматись, шановні», - сказав М.Азаров, відкриваючи засідання уряду в середу, 30 листопада.

«На жаль, в останніх подіях ми бачимо, що нам дуже часто опонують професійні популісти, навіть провокатори, що людські болі використовують, як таран, для боротьби за власну політичну вигоду. Це не тільки не гідно, а й небезпечно», - повідомив голова уряду.

Нагадаємо, що у вівторок в місті Родинське Донецької області поховали учасника акції протесту чорнобильців Г.Конопльова, який помер 27 листопада після розгрому і демонтажу намету біля регіонального управління Пенсійного фонду в Донецьку.

Представники чорнобильських організацій, які вчора пікетували Кабінет міністрів, протестуючи проти скасування їм пільг, закликають Генпрокуратуру визнати смерть Г.Конопльова навмисним вбивством, яке вчинила чинна влада.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...