Топ Новини

Азаров змусив Королевську щотижня звітувати про виплату зарплат і соціальної допомоги

3 січня 2013 в 09:51
Прем'єр-міністр України Микола Азаров роздав міністрам доручення на весь рік. Королевська буде звітувати про виплати зарплат та соціальної допомоги, Арбузов повинен буде скоротити негативне сальдо зовнішньоторговельного балансу, а віце-прем'єр Костянтин Грищенко - розвивати туризм.
korolevskaya.jpg
glavred.info

Прем'єр-міністр України Микола Азаров поставив перед міністрами завдання на рік.

Міністерству соціальної політики прем'єр-міністр доручив вести щотижневий моніторинг виплати зарплат та соціальної допомоги бюджетникам». Вимагаю, щоб міністерство соціальної політики ввело щотижневий моніторинг виплати зарплати та соціальної допомоги. І регулярно доповідало уряду про стан справ. На нашому порядку денному більше не повинно бути питання боргів із зарплат», - сказав він.

Азаров нагадав, що у 2012 році виникла проблема виникнення заборгованості із зарплат бюджетникам і уряд додатково направив на вирішення цієї проблеми 3,3 млрд грн». За станом на 1 січня боргів, як ми і обіцяли, немає», - зазначив прем'єр-міністр України.

Першому віце-прем'єр міністру Сергію Арбузову і міністру економічного розвитку та торгівлі Ігорю Прасолову Азаров доручив втілити програму імпортозаміщення в Україні. «Необхідно енергійно керувати програмою імпортозаміщення, скорочення негативного сальдо зовнішньоторговельного балансу. Це персональна відповідальність першого віце-прем'єр-міністра Сергія Арбузова та міністра економічного розвитку і торгівлі Ігоря Прасолова», - сказав Азаров.

Віце-прем'єр-міністрові Юрію Бойку і міністру енергетики та вугільної промисловості Едуарду Ставицьому прем'єр доручив відновити роботу нафтопереробної, хімічної галузі, електрометалургії. «Нам потрібно відновити роботу нафтопереробної, хімічної галузі, електрометалургії. А для цього домогтися реалізації вже прийнятих рішень, спрямованих на зменшення виробничих витрат вітчизняних виробників у цих областях», - сказав прем'єр.

Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул та міністр регіонального розвитку Геннадій Темник будуть відповідати за програму індустріального будівництва житла, розвитку соціальної інфраструктури. Міністру інфраструктури Володимиру Козаку дано завдання оновити транспортний парк технікою вітчизняного виробництва. Міністру аграрної політики Миколі Присяжнюку доручено продовжити позитивні зрушення у тваринництві, а також рухатися в плані індустріалізації сільськогосподарського виробництва. Віце-прем'єр-міністру Костянтинові Грищенку прем'єр доручив забезпечити використання фундаменту, закладеного Євро-2012, для розвитку туристичної галузі країни.

Читайте також:

Азаров теж чекає від Королевської виконання її передвиборчих обіцянок


Арбузов має намір виправляти ситуацію у країні разом з Королевською


Азаров допускає, що його змінить Арбузов

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , ЛІГАБізнесінформ ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...