Топ Новини

Азаров вважає, що у чорнобильців немає права на високі пенсії

16 листопада 2011 в 08:14
Всі чорнобильці повинні отримувати однакові пенсії, а закони про підвищення їм соцвиплат - популістські. Таку думку висловив прем'єр-міністр України Микола Азаров.
azarov_121290.jpg
kmu.gov.ua

«Не може бути ситуації, що один ліквідатор-чорнобилець, який втратив здоров'я, отримує пенсію 2300 грн, а інший за рішенням суду отримує 8 тисяч. Такого не повинно бути. Якщо ліквідатори однаково постраждали, ліквідовуючи цю аварію, то держава повинна виплачувати їм абсолютно однакові виплати», - сказав М.Азаров.

М.Азаров зазначив, що держава не має ресурсів зараз виплачувати високі пенсії та соціальні виплати чорнобильцям за рішеннями судів.

За словами політика, це зрозуміло і «політикам-провокаторам, які намагаються використовувати обурення людей у своїх політичних цілях», і самим чорнобильцям. Закони, що гарантують високі соціальні виплати чорнобильцям, голова уряду назвав популістськими та прийнятими напередодні виборів.

Прем'єр підкреслив, що всі грошові кошти іншим пенсіонерам виплачуються вчасно і в повному обсязі.

Нагадаємо, у Донецьку близько 40 осіб другий день знаходяться у будівлі обласного управління Пенсійного фонду, вимагаючи зустрічі з прем'єром Миколою Азаровим.

15 листопада вони оголосили безстрокове голодування з вимогою повернути їм колишній рівень пенсій.

 

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...