Азаров вважає, що підвищення цін - чергова мильна бульбашка опозиції

14 січня 2011 в 12:26
Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає необгрунтованою інформацію про майбутнє підвищення цін.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає необгрунтованою інформацію про майбутнє підвищення цін.

Зокрема, Азаров зазначив: «Чергова мильна бульбашка, яку запускає опозиція. Ми ж знаємо, які чутки спеціально поширюються: що долар обвалиться, що ціни кудись виростуть, що Податковий кодекс нібито призведе до підвищення цін».

«Але якщо знижується податок на прибуток, знижується податок на додану вартість, збільшуються відрахування до фондів різних, які будуть працювати на оновлення, то з якого дива піднімати ціни. Де, який податок піднявся, де хто що збільшив?», - поставив запитання прем'єр.

«Якщо хтось хоче скористатися приводом і підняти ціни - це інша розмова. Але для цього, по-перше, є цінова інспекція. Будь-яке підвищення цін, особливо на регульовану групу товарів, тобто життєво важливих, має відбуватися відповідно до законодавства, тобто за місяць до підвищення ціни. Воно має бути задекларовано у Мінекономіки», - підкреслив Азаров.

Між тим, не дивлячись на заяви прем'єра за даними міністерства аграрної політики України, за останню декаду в країні подорожчали борошно, крупи, молочні та м'ясні продукти.

За матеріалами ЛІГА

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...