Азаров визнав, що «реформаторські» закони не працюють

18 травня 2011 в 08:25
Прем’єр-міністр Микола Азаров вважає, що реформаторські закони, прийняті минулого року, не діють.

«Реформаторські закони, прийняті в 2010 році, практично не почали діяти», - сказав М.Азаров, відкриваючи засідання уряду в середу, 18 травня.

«Наприклад, замість того, щоб розв’язати руки будівельникам, закон про спрощення і скорочення дозвільних процедур в містобудуванні сьогодні загальмував будівельний бум, оскільки старі норми скасовано, а нові не запроваджено. Із 44 порядків затверджено тільки 24. Я маю на увазі підзаконні акти. Вимагаю від Віктора Миколайовича Тихонова підготовку кожного документу взяти на персональний контроль і до кінця місяця завершити необхідну роботу. На початку червня зберемо будівельників і вони зроблять доповідь: все тепер гаразд - чи ні. І якщо ні, ми принципово розберемося, розглянемо пропозиції як вдосконалити дію цього закону і підзаконних актів», - розповів прем’єр.

«Акцентую увагу всіх членів уряду, всіх чиновників, що у здійсненні перетворень ми вийшли на рубіж, коли будь-яке гальмування, розкачування неприпустимі», - цитує М.Азарова прес-служба Кабміну.

Теги Політика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...