Азаров схвалив союз Шевченка з Королівської

17 серпня 2012 в 14:59
Український прем'єр Азаров вважає нормальним бажання таких спортсменів, як Шевченко, займатися політикою. Хоча для цього необхідне «знання економіки, промисловості, всіх сфер народного господарства.
azarov_.jpg
kmu.gov.ua

Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров не має нічого проти спортсменів, які вирішили піти в політику.

«А що, хіба спортсмени - не люди? Чому, коли в політику йдуть журналісти, актори, ви не дивуєтесь, а коли йдуть спортсмени, чомусь запитуєте? Я з великою повагою ставлюся до наших видатних спортсменів. Це завжди сила волі, мужність, вміння витримувати стресове напруження, відповідальність і дисципліна - тобто ті якості, які дуже необхідні в політиці», - написав він на своїй сторінці в Facebook, відповідаючи на питання про те, що футболіст Андрій Шевченко вирішив стати народним депутатом.

При цьому прем'єр зазначив, що для політики державного рівня необхідно глибоке знання економіки, промисловості, всіх сфер народного господарства. «Всьому цьому треба вчитися. Тому людина, яка прийняла для себе рішення йти в політику, повинна дуже серйозно займатися всіма тими проблемами, про які я сказав вище», - додав Азаров.

Як повідомлялося, 27 липня Шевченко заявив про завершення кар'єри футболіста, а 28 липня - про намір співпрацювати з партією Наталії Королевської «Україна - вперед!».

Центральна виборча комісія зареєструвала партійний список партії «Україна - вперед!», зокрема й Шевченка, хоча він і не проживав в Україні останні п'ять років, як потрібно згідно з законом.

Читайте також:

Азаров звинуватив опозицію в невдачах олімпійської збірної України

ЦВК не знайшов підстав відмовити футболістові Шевченку в праві балотуватися в Раду


Шевченко отримав у «Динамо» 25 тис. грн зарплати за рік

Андрій Шевченко пішов до Наталії Королевської

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...