Топ Новини

Азаров роздав завдання міністрам на 2013 рік

3 січня 2013 в 09:20
Глава уряду на першому в 2013 році засіданні поставив перед членами уряду низку завдань на поточний рік. Доручення прем'єра торкнулися виплат зарплат бюджетникам, оновлення транспортного парку, програми імпортозаміщення та техзабезпечення центрів екстреної меддопомоги в Україні.
azarov_121290.jpg
kmu.gov.ua

Прем'єр-міністр України Микола Азаров поставив завдання в 2013 році забезпечити зростання ВВП щонайменше до рівня 3,5%. Про це він заявив під час засідання Кабінету міністрів 3 січня.

«Нам необхідно активізувати економічний розвиток таким чином, щоб у поточному році забезпечити як мінімум до 3,5% зростання ВВП», - сказав Азаров.

При цьому він зазначив, що 2012 рік, з усіма його проблемами і труднощами, створив непоганий фундамент для продовження перетворень і модернізації нашої країни в 2013 році.

Прем'єр також доручив віце-прем'єр-міністрові Юрію Бойку і міністру енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький відновити роботу нафтопереробної і електрометалургійної галузей.

Глава уряду підкреслив, що Україні потрібно відновити роботу нафтопереробної галузі і електрометалургії. "А для цього домогтися вже прийнятих рішень, спрямованих на зменшення виробничих витрат вітчизняних виробників у цих галузях. За це особисто відповідає віце-прем'єр-міністр Бойко і міністр енергетики та вугільної промисловості Ставицький", - сказав Азаров.

Віце-прем'єр міністру Сергію Арбузову і міністру економічного розвитку і торгівлі Ігорю Прасолову прем'єр-міністр доручив втілити програму імпортозаміщення в Україні.

"Українській промисловості потрібен потужний інвестиційний поштовх ... Необхідно енергійно втілювати програму імпортозаміщення, скорочення негативного сальдо зовнішнього торговельного балансу. Це особиста відповідальність першого віце-прем'єр-міністра Арбузова та міністра економіки Прасолова", - зазначив Азаров.

Він також доручив віце-прем'єр-міністру Костянтинові Грищенку проконтролювати технічне забезпечення оперативно-диспетчерських служб центрів екстреної медичної допомоги в Україні. За словами Азарова, в окремих регіонах залишаються невирішеними питання технічного забезпечення оперативно-диспетчерських служб центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

"Держінвестпроект у 2012 році не зміг виконати всі завдання Національного проекту "Своєчасна допомога". А органи місцевого самоврядування не поспішають з організацією і реєстрацією центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Я попереджаю керівників відповідних центральних і місцевих органів виконавчої влади: за таку зневагу до життєво важливої справи певні керівники понесуть відповідальність. А виправити ситуацію потрібно буквально за місяць. Доручаю віце-прем'єр-міністру Костянтинові Грищенку жорстко контролювати цю ситуацію", - сказав він.

Міністру інфраструктури Володимиру Козаку глава українського уряду доручив оновити в 2013 році транспортний парк технікою вітчизняного виробництва.

"У 2013 р. багато треба зробити для прискореного розвитку транспортної галузі, підвищення якості та ефективності пасажирських та вантажних перевезень. Ми будемо будувати автостради та швидкісні залізниці, оновлювати парк технікою вітчизняного виробництва. Це завдання покладено на міністра інфраструктури Володимира Козака", - заявив прем'єр.

Крім того, Азаров доручив міністру аграрної політики і продовольства Миколі Присяжнюку почати підготовку до весняно-польової кампанії в Україні. Прем'єр зазначив, що Україні необхідний серйозний прогрес в індустріалізації сільськогосподарського виробництва.

"Позитивні зрушення у тваринництві треба не просто закріпити, а вивести на новий рівень. Вирощування зернових практично скрізь, де є умови, необхідно здійснювати за передовими індустріальним технологіям", - сказав він, додавши, що вже зараз потрібно почати підготовку до весняно-польової кампанії.

Міністерству соціальної політики прем'єр доручив вести щотижневий моніторинг виплати зарплат та соціальної допомоги бюджетникам.

"Вимагаю також, щоб міністерство соціальної політики ввело щотижневий моніторинг виплати зарплати та соціальної допомоги. І регулярно доповідало уряду про стан справ. В нашому порядку денному більше не повинно бути питання боргів із зарплат", - сказав він.

Азаров нагадав, то в 2012 році виникла проблема виникнення заборгованості із зарплат бюджетникам і уряд додатково направив на вирішення цієї проблеми 3,3 млрд грн. "Станом на 1 січня боргів, як ми і обіцяли, немає", - зазначив прем'єр-міністр України.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович 24 грудня призначив новий склад Кабміну.

Читайте також:

Янукович вимагає від Азарова не повторювати помилок 2012 року

Єфремов чекає від Королевської зарплат в 1000 євро і пенсій в 500

У Партії регіонів пояснили, навіщо Янукович створив фіскальне мегаміністерство для Клименко

«Неуважні» регіонали ще раз спробують позбавити Прасолова депутатських повноважень 10 січня

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , РБК-Україна , Укрінформ , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...