Азаров поскаржився полтавським студентам-юристам на брехню політичних опонентів

22 вересня 2012 в 09:36
Азаров стверджує, що політичні опоненти Партії регіонів спотворюють інформаційну ситуацію в країні, а виборцям важко перевірити факти.
pokrash.jpg
molbuk.ua

 

Прем'єр-міністр України Микола Азаров засмучений через те, що в ході виборчої кампанії на уряд з боку опонентів «виливається» багато брехні і обману.

«Зараз йде виборча кампанія. Подивіться, скільки на нас, на уряд, вихлюпується брехні, неправди і обману, і це вважається нормальним. Опоненти наші використовують брехню в якості аргументів, тим більше що простій людині складно перевірити, оспорити, особливо якщо вона висловлена ​​переконливо, красиво і емоційно», - сказав він, читаючи лекцію студентам Полтавського юридичного інституту Національного університету «Юридична академія ім. Ярослава Мудрого» у суботу, 22 вересня, у Полтаві.
 
Прем'єр переконаний, що в країні має бути верховенство право.
 
«Юридичний напрям у державі має бути високоморальним. Право - це той захист, та кам'яна стіна, яка має захищати кожного нашого людини, незалежно від його соціального стану. Право має бути непорушним фундаментом нашого життя», - зазначив він.
 
Читайте також:
 
 

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...