Азаров хоче зону вільної торгівлі, і з Євросоюзом, і з Росією

23 травня 2011 в 17:46
Прем'єр-міністр Микола Азаров підкреслює важливість укладення угод про зону вільної торгівлі і з Європейським Союзом, і з Білоруссю, Росією, Казахстаном.
Про це він заявив під час зустрічі з екс-президентом Польщі Олександром Кваснєвським, повідомила прес-служба Кабінету міністрів.
 
«Для нас укладення угоди про зону вільної торгівлі з ЄС та угоди про зону вільної торгівлі з Митним союзом в особі Білорусі, Росії, Казахстану, є життєво важливим. Це реально», - підкреслив М. Азаров та додав, що для України співпраця важлива і зі Сходом, і Заходом, оскільки товарообіг з Росією складає 30%, і з ЄС також майже 30%.
 
«Україна опинилася в цікавій ситуації. Якщо географічно подивитися: зі сходу ми оточені Митним союзом у складі Білорусі, Росії, Казахстану, із заходу - Європейським Союзом, який також є Митним союзом. І так Україна знаходиться в кільці між двома митними союзами. Ось така наша специфіка», - зазначив М. Азаров.
 
Як повідомлялося, раніше міністр закордонних справ Костянтин Грищенко заявляв, що Україна не може бути членом Митного союзу і одночасно утворювати зону вільної торгівлі з Європейським Союзом.
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...