Топ Новини

Азаров вважає справи Тимошенко і Луценка другорядними питаннями

8 лютого 2013 в 15:30

Прем'єр упевнений, що тюремне ув'язнення лідерів опозиції - короткострокова проблема порівняно з долею українського народу.

azarov_presidentgovua_233.jpg
Азаров поміркував в голос про долю народу і погану поведінку Тиммошенко в суді
president.gov.ua

Справи Юлії Тимошенко і Юрія Луценка на відміну від питання асоціації України з ЄС є другорядними проблемами, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров в інтерв'ю німецькому виданню Frankfurter Allgemeine Zeitung.

"Мова йде про стратегічні питання. Мова йде про долю нашого народу, від якого залежить майбутнє ЄС. Справи Тимошенко і Луценка є, однак, короткостроковими проблемами. Якщо ми хочемо діяти як відповідальні політики, ми не повинні дозволити, щоб другорядні питання затьмарили дійсно важливі", - сказав глава українського уряду.

При цьому він пояснив, що не вважає другорядною незалежність судової влади.

"Але справи, які ви згадали, не є першочерговими пріоритетами. Уряд не може нічого зробити, щоб змінити рішення суду. І в Німеччині це нічим не відрізняється від нас", - підкреслив Азаров.

Він також зазначив, що Тимошенко сама винна в тому, що її процес пройшов не дуже гладко.

"Чому цей процес пройшов не так чітко, як того хотіли? Найважливіша причина це те, що пані Тимошенко обрала свої власні методи захисту. Вона перетворила цей процес у фарс. Наприклад, коли суддя входить до зали суду. Всюди в світі всі встають, але не вона. Або, українське законодавство вимагає звертатися до суддів "ваша честь", але вона говорила "ваша безчестість". Вона не відповідала на запитання. Вона погрожувала свідкам. Вона сказала судді: "Якщо я стану президентом, я відправлю вас у в'язницю". Як за таких умов міг пройти гладко процес?" - сказав Азаров.

За його думку, суддя просто не міг витримати постійних образ і принижень, тому ухвалив рішення про взяття Тимошенко під варту.

"Можна сперечатися, було це законним чи ні. У Тимошенко були всі можливості, щоб довести свою невинність. Вона могла представити свідків і документи. У неї були всі законні можливості, але вона ними не скористалася", - вважає Азаров.

Прем'єр констатував, що Україна має намір і надалі йти по шляху європейської інтеграції, але в країні є закони, "над якими не можна сміятися".

Читайте також:

Місія Кокса-Кваснєвського звинуватила пенітенціарну службу в дезінформації

Яценюк сподівається, що саміт з ЄС вирішить проблему з Тимошенко

ЄС попередив Україну, що для "прориву" у відносинах часу залишилося мало

Юрій Луценко отримав від уряду компенсацію в 15 тисяч євро

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...