Топ Новини

Азаров публічно вилаяв Королевську

23 січня 2013 в 12:09

За несвоєчасну виплату державної допомоги самотнім матерям міністр соціальної політики Наталя Королевська отримала догану від прем'єр-міністра Миколи Азарова.

korolevskaya_20.JPG
tovstyzhenko.com

Міністр соціальної політики Наталія Королевська була публічно вичитана прем'єр-міністром Миколою Азаровим на засіданні уряду в середу.

"З 10 січня на мою сторінку у "Фейсбуці" одне за іншим надійшли звернення щодо затримок виплати державної допомоги самотнім матерям. А я точно знав, що Державне казначейство своєчасно і стовідсотково перерахувало в регіони кошти на всі соціальні виплати. Доручив з'ясувати ситуацію. Виявилося, що деякі органи праці та соціального захисту на місцях створили штучні затримки через суто бюрократичне перейменування управлінь у департаменти", - сказав він.

Після цього прем'єр перейшов на підвищений тон. "Сказати, що я обурений - нічого не сказати. Діти не повинні без грошей сидіти, поки чиновники вирішать абсолютно надумані проблеми! Не важливо: на день або кілька днів затрималася виплата. Закон визначає точні терміни виплати допомоги! Вимагаю від голів регіональних адміністрацій, де сталися такі випадки, жорстко покарати винних чиновників. А міністру соціальної політики Королевській доручаю тримати на особистому контролі кожен випадок перебоїв у виплаті допомог і доповідати уряду про вжиті заходи. Щоб у принципі таке не могло повторитися!", - наказав Азаров.

Королевська у відповідь нічого не сказала, мовчки вислухавши претензії прем'єра.

Раніше Азаров заявляв, що міністерство соціальної політики зобов'язане вести щотижневий моніторинг виплати зарплати і соціальної допомоги, і регулярно доповідати уряду про стан справ. Також, за його словами, у міністра соціальної політики Наталії Королевської є всі можливості реалізувати масштабні завдання, про які вона заявляла під час парламентської виборчої кампанії.

Читайте також:

Азаров змусив Королевську щотижня звітувати про виплату зарплат і соціальної допомоги

Азаров теж чекає від Королевської виконання передвиборчих обіцянок

Янукович звинуватив уряд Азарова у саботажі і сподівається на нових міністрів

Азаров порадив бюджетникам просити свою зарплату через його Facebook

Новий регіон
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...