Топ Новини

Азаров не вірить у причетність Кучми до вбивства Гонгадзе

25 березня 2013 в 07:36

Прем'єр-міністр упевнений, що Леонід Кучма не міг віддати команду для усунення журналіста Георгія Гонгадзе.

Микола Азаров не вірить у причетність екс-президента Леоніда Кучми до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

"Не можу повірити, що якісь такі команди віддавалися безпосередньо президентом. Знаючи добре президента, з яким я працював 11 років і спілкувався у різній обстановці - службовій та неслужбовій, я не можу допустити те, що він міг дати команду на здійснення такого посадового злочину", - сказав Азаров.

Він також не вірить, що наказ про вбивство журналіста екс-генералу МВС Олексію Пукачу міг дати покійний екс-глава МВС Юрій Кравченко. "Я знав добре покійного Кравченка, і я не можу повірити і ніколи не повірю, що він міг давати команди такого плану людині, яка за ієрархічними сходинками стояла набагато нижче", - відзначив прем'єр.

"Я знаю, як працює ієрархічна система, і не можу повірити, що Кравченко давав напряму команди якомусь начальникові управління. Для цього чоловік повинен був входити в коло його найближчого оточення, якому він міг би довіряти. Я ніколи не бачив цієї людини (Пукача) у найближчому оточенні Юрія Кравченка. Тобто між ним та міністром внутрішніх справ існував, скажімо так, цілий ряд проміжних ланок", - сказав Азаров.

Він також висловив упевненість, що в справі Гонгадзе є закордонний слід: "А в тому, що в цій справі є зарубіжні сліди, у мене жодних сумнівів немає".

Читайте також:

Генпрокуратура готова офіційно звинуватити Кучму в співучасті у вбивстві Гонгадзе

Кучма про замовлення вбивства Гонгадзе: У Кузьміна могла переселитися душа опричника Сталіна

У Кузьміна є достатньо доказів причетності Кучми до вбивства Гонгадзе

Телеканал "Мир"
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...