Топ Новини

Асоціація євреїв: «Антифашистську» провокацію у Львові готують проросійські сили

21 червня 2011 в 06:54
Організації «Євреї проти антисемітизму» і «Євреї проти Гурвіца» не мають морального права говорити від імені євреїв України. Про це йдеться в заяві президії Асоціації єврейських організацій та общин України (ВААД України).

«Одеські громадські організації, які називають себе «Євреї проти антисемітизму» і «Євреї проти Гурвіца», запланували проведення у Львові 22 червня «антифашистського» мітингу. За наявною у нас інформацією, ці організації не є єврейською громадою України, не є єврейською спільнотою Одеси, і не мають жодного морального права говорити від імені євреїв України», - йдеться в заяві.

«Їх провокаційна діяльність, спрямована на дестабілізацію міжетнічних відносин у країні, раніше засуджувалася єврейськими громадськими організаціями Одеси, рабинами, організаціями колишніх в'язнів гетто і концтаборів, праведниками народів світу, посольством Держави Ізраїль в Україні», - підкреслили у ВААД.

«Більше того, за наявною у нас інформацією, за цими ефемерними структурами стоять інтереси радикальних проросійських угруповань, а керівництво обох комітетів неодноразово було помічено у відвертій антисемітській пропаганді», - сказано в заяві.

Асоціація єврейських організацій та общин України, яка об'єднує 266 організацій з 90 міст, рішуче засуджує спробу використання трагічної дати скорботи і пам'яті у політичних цілях.

ВААД підкреслює неприпустимість провокацій у цей день і закликає всі конструктивні державні, міські та громадські сили докласти своїх зусиль для мінімізації можливих негативних наслідків діяльності провокаторів.

Нагадаємо, що Львівська міська рада підготувала позов до окружного адміністративного суду, щоб заборонити заходи організцією «Євреї проти антисемітизму» і «Євреї проти Гурвіца» у Львові 22 червня.

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...