Топ Новини

Ар'єв: Член фракції ПР збирався підписати звернення до суду про звільнення Луценка

20 травня 2011 в 13:34
"Один регіонал навіть дістав ручку, щоб підписати колективне звернення до суду про звільнення Юрія Віталійовича. Але з таким приреченим обличчям, що його попросили сховати перо".
ariev.jpg
zhitomir.info

 

Про це пише народний депутат Володимир Ар'єв у своєму матеріалі для ZN.UA.
 
За його словами, "регіонали, котрі вміють думати, шукають пояснення в тому, що арешт екс-міністра і опозиційного лідера покликаний продемонструвати жорстку руку не тільки противникам глави держави, але і прихильникам - слухнянішими і тихішими будуть. Однак зауважують, що така лінія поведінки при катастрофічному стані справ у країні і падінні популярності влади призведе тільки до посилення опозиції і зростання внутрішнього опору серед своїх ".
 
"Ті, хто розуміють наслідки, не розуміють мотивів, - пише В. Ар 'єв -. Мовляв, вже помстилися за відсидку Колеснікова - так навіщо розхитувати ситуацію? Демонстрація сили давно перетворилася на демонстрацію дурості і недалекоглядності. Тим не менш слова «Та хай здохне!» звучать відразу, як тільки хтось несміливо запропонує цивілізовано вийти зі створеної ситуації".
 
"Логіки немає. Є жага помсти", - резюмує депутат.
 
Докладніше читайте в матеріалі Володимира Ар'єва "Знищення норовливого" в новому номері ZN.UA.
 
Нагадаємо, 19 травня 78 депутатів Верховної Ради з фракцій НУНС і БЮТ підписались під зверненням до суду з проханням звільнити Юрія Луценка з-під варти.
 
Печерський райсуд Києва почне попереднє слухання справи стосовно Юрія Луценка в понеділок, 23 травня.
 
За інформацією ZN.UA, обвинувальний висновок у справі Луценка (з невідомих поки причин) засекречено. Імовірно судове засідання 23 травня пройде в закритому режимі.
 
Ю. Луценко наполягає на особистій участі в судовому засіданні. Заяви з такою вимогою екс-міністр МВС написав на ім'я командира конвойного полку і головного лікаря київської лікарні швидкої допомоги.
 
Заради можливості взяти особисту участь у судовому засіданні, Ю. Луценко дозволив вводити йому через крапельниці амінокислоти, розріджену жирову емульсію і глюкозу, щоб зупинити підвищення рівня ацетону в організмі.
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...