АП: У владі є люди, які розглядають громадянське суспільство як «п'яту колону»

1 квітня 2012 в 18:18
Радник президента Марина Ставнійчук зазначила, що представники влади обґрунтовують заборони та обмеження діяльності інститутів громадянського суспільства «інтересами національної безпеки».
02-Stavniychuk.jpg
Василь Артюшенко

В українській владі на сьогодні є люди, які проявляють нерозуміння європейських підходів і розглядають громадянське суспільство як іноземну «п'яту колону», діяльність якої призводить до «дестабілізації політичної ситуації в Україні».

Про це у своїй статті для ZN.UA пише Марина Ставнійчук - радник президента України, керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації президента України.

«Звідси - спроба орієнтувати державну політику у цій сфері у напрямку її надмірної сек'юритизації, обґрунтовуючи заборони та обмеження діяльності інститутів громадянського суспільства «інтересами національної безпеки», - зазначила вона.

Ставнійчук запевнила, що подібні застарілі підходи «явно суперечать курсу модернізації країни», який реалізовує президент Віктор Янукович.

«Таким чином, прийняття стратегічних документів державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства, прийняття законодавства, створення адекватної інституційної моделі відносин влади і громадськості здатні зламати деструктивні підходи до діалогу як у владі, так і в громадянському суспільстві», - вважає радник президента.

Подробиці читайте у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» у статті Марини Ставнійчук «Дефіцити демократії може покрити тільки активне громадянське суспільство».

Читайте також:

Про що свідчить стратегія, затверджена президентом

У Януковича планують модернізувати Конституцію у два етапи

Ставнійчук розповіла, що в АП хотіли б змінити в Конституції

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...