Топ Новини

Акунін вимагає від майбутнього президента негайно провести нові вибори

24 січня 2012 в 11:35
Борис Акунін запропонував на мітингу 4 лютого висунути всім кандидатам у президенти вимоги негайно після вступу на посаду звільнити політв'язнів, протягом одного року провести нові парламентські вибори, протягом двох років провести нові президентські вибори.

Письменник Борис Акунін, виступаючи на засіданні оргкомітету мітингу «За чесні вибори» (4 лютого), виступив із пропозицією всім учасникам мітингу за його підсумками підписати цивільний документ з вимогами до кандидатів у президенти Росії, який він назвав «кандидатським мінімумом».

На його думку, потрібно закликати виборців віддати свої голоси тільки тому кандидату або тільки тим кандидатам, хто включить до своєї програми "кандидатський мінімум", якщо рішення про нього буде прийнято.

"Пропоную включити туди лише три пункти: негайно після вступу на посаду звільнити політв'язнів і оголосити амністію всім ув'язненим за "рейдерськими статтями"; протягом одного року провести нові парламентські вибори; протягом двох років провести нові президентські вибори", - додав письменник.

Також він запропонував дати можливість виступити на ньому всім кандидатам у президенти.

"Оскільки мітинг відбувається за місяць до президентських виборів, він повинен дати правильний старт всьому цьому місяцю. Мені здається, було б нормально, якби ми запросили виступити на мітингу всіх кандидатів у президенти, всіх без винятку, і подивилися б, хто прийде, а хто не захоче зустрічатися з людьми і з ними розмовляти", - сказав письменник.

Нагадаємо, вчора письменник заявив у своїй статті, що «другий прихід» Володимира Путіна стане для країни катастрофою. У результаті нечесних виборів він стане всеросійським об'єктом ненависті і довго не протримається на посту президента.

Читайте також:

Акунін: Путін буде дуже слабким президентом, який навряд чи довго протримається

ЖЖ Акуніна зламали за участь в опозиційному мітингу

Путін боротиметься з «бацилою націоналізму» за допомогою російської мови

У Росії творча еліта створила Лігу виборців без політиків

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...