Топ Новини

Ахмадінеджад знайшов джерело світових проблем

25 жовтня 2011 в 16:45
Президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад 25 жовтня заявив, що всі проблеми світу кореняться в "світському образі мислення", який властивий "нечестивим і неправедним" керівникам, повідомляє IRNA.

Як доказ цього твердження президент заявив, що країни на зразок США і Великобританії завжди підтримували "розкладання, тиранію, дискримінацію, приниження, бідність і відсталість" інших держав.

Повною протилежністю цьому, на думку М. Ахмадінеджада, стала низка революцій в арабських країнах, де люди "шукають справедливість, гідність і свободу на шляху священного пророка Мухаммада". Іранський президент висловив думку, що повсталі діють проти США, сіоністів та їхніх спілок.

Водночас він засудив участь НАТО у громадянській війні в Лівії, заявивши, що Північноатлантичний альянс втрутився у цей конфлікт лише для того, щоб розграбувати природні багатства цієї країни. "Людей не обдурити вашими трюками. Ви - всього лише жалюгідні брехуни", - сказав М. Ахмадінеджад, звертаючись до генерального секретаря НАТО Андерса Фог Расмуссена.

На завершення своєї промови, виголошеної перед натовпом в місті Бірджанд (провінція Південний Хорасан), президент Ірану заявив, що лідер лівійської джамахірії Муаммар Каддафі був убитий через те, що занадто багато знав про корумпованість західних лідерів.

М. Ахмадінеджад має репутацією побожної людину. Так, наприклад, кожний свій публічний виступ він починає хвалою Всевишньому і його пророкам.

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...