Топ Новини

Адвокати Кучми вважають, що Мельниченко втік від відповідальності

13 жовтня 2011 в 08:56
Майор Микола Мельниченко переховується від можливої кримінальної відповідальності. Таку заяву зробили адвокати Леоніда Кучми.

«У засобах масової інформації оприлюднені провокаційні заяви захисників колишнього майора М.Мельниченка про те, що він змушений залишити Україну нібито внаслідок існування загрози його життю, яка є спробою тиску на нього у зв’язку зі справою щодо Леоніда Кучми», - йдеться в заяві.

«Захист Л.Кучми розцінює ці заяви як чергову інсинуацію від Н.Мельниченка та його захисників, спрямовану на приховання дійсних причин втечі цієї особи», - зазначили адвокати.

Вони вказують, що М.Мельниченко безперешкодно надавав свої свідчення по справі щодо Леоніда Кучми протягом усього часу досудового слідства, проте зник лише після того, як проти нього була поновлена кримінальна справа за обвинуваченням у перевищенні влади та службових повноважень, розголошенні державної таємниці та підробленні документів.

«Саме з метою уникнути відповідальності за вчинення інкримінованих йому злочинів та ухилитись від відповідей на питання, які мають до нього правоохоронні органи, а також ми, захисники Л.Кучми , зокрема, щодо зв’язку діянь екс-майора та його таємних кураторів із загибеллю Георгія Гонгадзе, М.Мельниченко втік від слідства», - зазначено в заяві.

«Л.Кучма та його захист більш ніж будь-хто зацікавлені у тому, щоб мати можливість у відкритому судовому процесі поставити Мельниченку запитання щодо його справжньої ролі у трагічних подіях з Георгієм Гонгадзе», - наголосили адвокати.

«Це вочевидь продемонструє неправдивість свідчень М.Мельниченка і допоможе встановити істину у справі», - вважають вони.

 

 

 

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...