Адвокати Ходорковського і Лєбєдєва будуть домагатися заборони на їхнє направлення до колонії

7 червня 2011 в 09:40
Адвокати екс-голови ЮКОСа Михайла Ходорковського і екс-глави «Менатепу» Платона Лєбєдєва звернуться сьогодні до суду з метою домогтися заборони на направлення своїх підзахисних до колонії.

У понеділок, 6 червня, Преображенський суд Москви відмовився розглядати клопотання колишніх співвласників ЮКОСа про умовно-дострокове звільнення, які вони направили з московського СІЗО 30 травня. У суді заявили, що прохання повернуті, оскільки оформлені не належним чином.

Адвокати М.Ходорковського і П.Лєбєдєва вважають, що судді навмисно затягують час, щоб засуджених етапували до колонії. Тоді за законом клопотання буде розглядати суд за місцем ув'язнення.

Сьогодні також стало відомо, що перевірку дій голови Хамовницького суду Москви Віктора Данилкіна при винесенні вироку у другій справі ЮКОСа доручили слідчому Олександру Дріманову, який розслідував цю справу.


24 травня Мосміськсуд підтвердив звинувачувальний вирок у другій справі проти М.Ходорковського і П.Лєбєдєва, але скоротив їм терміни ув'язнення з 14 до 13 років.

З цього часу другий вирок набув законної чинності. При цьому П.Лєбєдєв і М.Ходорковський, заарештовані у 2003 році, продовжують відбувати покарання, призначене за першою кримінальною справою, і тюремні терміни частково складаються.

Обидва бізнесмени не визнають свою провину і продовжують заперечувати судові рішення як за першою, так і за другою справою. М.Ходорковський називав ці справи політично мотивованими.

Згідно з рішенням суду, М.Ходорковський і Лєбєдєв, вже відсиділи сім років за шахрайство та ухиляння від сплати податків за першою справою повинні вийти на свободу у 2016 році.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...