Адвокат: Луценка судять за те, що робили Кравченко, Білоконь, Цушко і Могильов

12 жовтня 2011 в 11:36
Сьогоднішній свідок у справі Юрія Луценка підтвердив, що порушень закону при нарахуванні пенсії водієві екс-міністра Леоніду Приступлюку не було. Про це заявив журналістам адвокат Олексій Баганець.
5_07_lucenko_34_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

О.Баганець уточнив: "Я вважаю, що сьогоднішній свідок був одним з основних, оскільки це саме той співробітник центрального апарату МВС, який готував так званий лист-запит до Кабінету міністрів України про дозвіл в якості винятку зарахувати водієві міністра Приступлюку стаж роботи на вільнонайманих посадах до стажу роботи в органах внутрішніх справ".

За словами адвоката, свідок дав дуже важливі свідчення про те, що практику поводження з такими запитами до Кабміну було започатковано ще за міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка і продовжилася вона за Білоконя і Цушка. "І навіть, я так зрозумів з розмови, коли у нього став уточнювати підсудний Ю.Луценко, що така практика була і за нинішнього міністра Анатолія Могильова, на початку його каденції", - додав він.

О.Баганець також звернув увагу на заяву свідка про те, що ніяких вказівок від Ю.Луценка особисто при підготовці такого листа він не отримував. Йому також невідомо, щоб такі вказівки Ю.Луценко давав кому-небудь з керівництва департаменту кадрового забезпечення МВС.

Адвокат підкреслив, що, згідно зі свідченнями, Ю.Луценко підписав наказ про нарахування пенсії Приступлюку після позитивної резолюції Кабміну на лист-звернення і після висновку центральної комісії МВС.

"Тобто між отриманням висновку Кабінету міністрів і підписанням наказу Ю.Луценком був висновок комісії, тобто рішення колегіального органу. Тому він вважає, що в цій ситуації порушень закону не було допущено", - повідомив О.Баганець.

Нагадаємо, сьогодні свідчення у справі Ю.Луценка в суді дав тільки Володимир Хміль, який обіймав посаду заступника начальника відділу нагород, присвоєння спеціальних звань та проходження служби департаменту кадрового забезпечення МВС України у 2005 році.

Під час судового засідання у справі Ю.Луценка планується допит 148 свідків з боку звинувачення. Після цього буде допитано свідків з боку захисту. Всі 13 свідків дали свідчення на користь підсудного.

 

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...