Топ Новини

Адвокат Луценка боїться, що Євросуд не встигне з рішенням

12 вересня 2012 в 05:24
Поки Європейський суд з прав людини розгляне скаргу Юрія Луценка, термін його ув'язнення може минути. Адвокат вважає, що розглянути справу в касаційному суді було б набагато розумніше, ніж чекати рішення Євросуду.
lucenko.jpg
nso.org.ua

Поки Євросуд ухвалить рішення у справі Луценка, закінчиться термін його покарання. Про це заявив адвокат екс-глави МВС.

«Є можливість розглянути справу ще в касаційному суді. Це було б набагато розумніше, ніж чекати рішення Європейського суду», - сказав Фомін.

Рішення Європейського суду з прав людини може бути лише після того, як буде розглянута касаційна скарга екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Про це заявив адвокат Луценка Ігор Фомін, повідомляє прес-служба партії «Народна самооборона».

«Мається на увазі рішення Європейського суду з прав людини стосовно порушення права на справедливий суд. Але у нас поки немає на нього підстав. Ми маємо право звернутися туди лише після того, як буде розглянуто скаргу судом касаційної інстанції - Вищим спеціалізованим судом», - сказав Фомін.

Адвокат зазначив, що набагато краще було б, якби касаційний суд «прийняв справедливе рішення і виконав його». «Є можливість розглянути справу ще в касаційному суді. Це було б набагато розумніше, ніж чекати рішення Європейського суду», - сказав він.

За словами Фоміна, у Євросуді справу можуть розглядати рік-два, і поки суд ухвалить рішення у справі Луценка, закінчиться термін його покарання.

Нагадаємо, 27 лютого 2012 Печерський районний суд Києва визнав Юрія Луценка винним у скоєнні низки посадових злочинів і засудив його до чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Суд визнав Луценка винним у перевищенні повноважень при прийомі на роботу свого водія, нарахуванні йому завищеної зарплати і наданні квартири, а також у розтраті бюджетних коштів на святкування Дня міліції. Досудове слідство в кримінальній справі стосовно екс-глави МВС і ще трьох колишніх співробітників відомства встановило, що вони завдали державі збитків у розмірі більше 970 тисяч гривень.

3 липня Європейський суд з прав людини визнав незаконним арешт екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка - він був проведений з порушенням статті 5 Конвенції про захист прав людини та основних свобод (право на свободу та особисту недоторканність). Крім того, Європейський суд визнав порушення статті 18 Конвенції з прав людини в справі Луценка. Фактично це означає, що екс-міністра визнано політичним в'язням.

17 серпня Печерський районний суд визнав винним екс-главу МВС України Юрія Луценка в недбалості при продовженні оперативно-розшукових заходів стосовно водія колишнього заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентина Давиденка та засудив до 2 років обмеження волі.

Читайте також:

Почалася конфіскація майна Луценка: заберуть навіть бойлер і стільці

Пенітенціарна служба продемонструвала умови утримання в колонії, куди доставлено Луценка (ВІДЕО)

Луценка етаповано в Менську виправну колонію (ВІДЕО)

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...