Українки на Олімпіаді-2012 не пройшли кваліфікацію в бігу на 1500 метрів

© london2012.com
У кваліфікаційних змаганнях українські спортсменки показали 13 час, не зумівши пробитися у півфінал.

На Олімпійських іграх в Лондоні 6 серпня відбулися попередні забіги на дистанції 1500 метрів серед жінок.

У цій дисципліні змагалися дві українські легкоатлетки. Анжеліка Шевченко у своєму забігу посіла лише 13 місце серед 16 спортсменок, показавши час 4:12.97 хвилини. Переможниці вона програла вісім секунд.

Ганна Міщенко також прийшла на 13 місці з результатом 4:13.63 хвилини. Обидві українки не потрапили у півфінал і завершили змагання.

-Щоденник Олімпіади-2012. Розклад змагань і медальний залік

Півфінали відбудуться 8 серпня, а медалі будуть розіграні 10 серпня.

За дев'ять днів у британській столиці розіграно вже 161 з 302-х комплектів олімпійських медалей. Усі переможці і призери Ігор-2012 визначаться до 12 серпня.

На даний момент в активі української збірної сім нагород - дві золотих і п'ять бронзових медалей. !zn

Українського чемпіона світу з боксу Хитрова засудили на Олімпіаді в бою з британцем (відео)