Знеболюючі ліки підсилюють головний біль

21 вересня 2012 в 08:33
Застосування знеболюючих під час головного болю викликає у організму звикання, тим самим знижуючи ефект від ліків. Медики застерігають, що від частого застосування ліків біль буде лише посилюватися.
medicine_lekarstva_apteka005.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Лікарі попереджають, що вживання пігулок від головного болю лише погіршує ситуацію, адже організм звикає і ефект від ліків знижується.

Експерти рекомендують відмовитися від аспірину, парацетамолу, ібупрофену. Як показує статистика, приймаючи ці засоби часто, людина посилює біль. Причому, п'ять із шести тих, хто приймає засоби - жінки. Вчені радять сфокусуватися на превентивних заходах на зразок акупунктури.

Одна п'ята частина всіх людей страждає від важкого головного болю. З них у частини - мігрені, а у решти - здавлюючий біль. Дотор Манджу Матаро попереджає: такі люди можуть потрапити в порочне коло, застосовуючи препарати. З часом біль буде лише посилюватися.

- В Україні обмежать продаж ліків від кашлю і знеболюючих

Якщо приймати засоби 15 днів або більше місяця, головні болі гарантовані. Особливо це стосується аспірину, який регулярно п'ють сердечники. Побоюватися варто і опіатів на зразок кодеїну (не можна пити більше 10 днів). Притому, дане правило поширюється навіть на ті випадки, коли людина приймає менше мінімальної дози.

Читайте також:

Французькі медики визнали 50% ліків марними

Україна посилить боротьбу з підробкою ліків

МОЗ заборонило рекламу 326 ліків, що продаються без рецепту

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...