Топ Новини

За фальсифікацію ліків будуть давати до 10 років

8 вересня 2011 в 10:49
Верховна Рада прийняла закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання фальсифікації лікарських засобів».

За закон у цілому в четвер, 8 вересня, проголосували 257 депутатів.

Відповідно до закону, умисне виготовлення фальсифікованих лікарських засобів, а так само придбання, перевезення, пересилання або зберігання з метою збуту або збут фальсифікованих лікарських засобів, якщо такі дії створили загрозу для життя чи здоров'я особи, або здійснені у великих розмірах, - карається штрафом від 1 тис. до 2 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 34 тис. грн) або обмеженням свободи строком до 3 років, або позбавленням волі на той самий термін, з конфіскацією фальсифікованих лікарських засобів, сировини та обладнання для їх виготовлення.

Ті самі дії, здійснені повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або в особливо великих розмірах, або якщо вони спричинили тривалий розлад здоров'я людини, а так само виробництво фальсифікованих лікарських засобів, - караються позбавленням волі на термін від 3 до 5 років з конфіскацією фальсифікованих лікарських засобів, сировини та обладнання для їх виготовлення.

Якщо дії спричинили смерть людини або інші тяжкі наслідки, покарання - позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією фальсифікованих лікарських засобів, сировини, обладнання для їх виготовлення і майна.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...