Топ Новини

Ветеринарам повернули право використовувати кетамін

12 січня 2012 в 13:19
Верховна Рада України прийняла у другому читанні і в цілому як закон ініційовані Кабміном зміни до закону "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори", якими приватним лікарям і ветеринарам дозволили використовувати у своїй роботі кетамін.
zhivotnie_animal_dog_sobaka.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За відповідний урядовий законопроект законопроект №9021 від 6 вересня 2011 року проголосували 319 народних депутатів у четвер, 12 січня.

Закон постановляє, що «фізичним особам - підприємцям, які мають ліцензію на здійснення медичної чи ветеринарної практики, надається право на отримання ліцензії на зберігання, перевезення, придбання, використання, знищення наркотичних, психотропних речовин і прекурсорів, включених до таблиць II, III та ІV Переліку (постанова КМУ № 770 6 травня 2000), за умови наявності відповідної ліцензії».

Закон набуває чинності наступного дня після офіційного опублікування.

Нагадаємо, у січні 2011 року уряд прирівняв кетамін до наркотичних речовин і заборонив його використання без ліцензії. Для отримання ліцензії потрібно дотриматись складних вимог щодо зберігання препарату і зібрати великий пакет документів, що могли дозволити собі лише великі клініки - юрособи (з більш ніж 1500 клінік в Україні ліцензію отримали лише 24).
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...