Топ Новини

В Україні у кожного 24-го рак шкіри

30 травня 2012 в 11:40
В Україні тенденції поширення онкології шокують медиків: у кожного 24-го українця рак шкіри, у кожного 75-го - меланома.
lechenie-melanomy-v-izraile.jpg
medical-israel-group.com

За підсумками огляду більш ніж 4500 осіб з різних регіонів України, який був проведений з нагоди Дня меланоми 18 травня, фахівці констатували невтішну статистику: кількість вражених онкологією зростає.

Одночасно у 28 містах України 77 лікарів оглянули 4576 осіб з малозабезпечених сімей на предмет злоякісних новоутворень на шкірі. За результатами нинішнього обстеження в Україні виявлено 61 меланому, 187 випадків раку шкіри, 749 осіб направлені у спеціальні онкологічні установи.

Найбільшу кількість виявлених онкозахворювань зафіксовано у столиці - з 1800 обстежених виявлено 12 меланом і 62 випадків раку шкіри, а також у Севастополі - 4 меланоми та 13 осіб з раком шкіри. Вінницька та Рівненська області також потрапили у список, де виявлено найбільшу кількість злоякісних новоутворень: 5 меланом, 9 випадків раку шкіри та 4 меланоми і 4 випадки раку шкіри відповідно.

«Меланома - одна з найпідступніших і найбільш агресивних пухлин шкіри. При своєчасній діагностиці та своєчасно проведеного лікування життя всіх пацієнтів можна зберегти», - зазначає доктор медичних наук Ольга Богомолець.

Науково-технічний прогрес, зменшення озонового шару, ослаблена імунна система, хронічна депресія і стрес - це основні причини, які провокують новоутворення на шкірі і викликають онкозахворювання.

Читайте також:

Лабрадори можуть знаходити рак у людей


Кожен десятий українець не доживає до 35 років

Хропіння підвищує ризик розвитку ракових пухлин

Вчені: Вживання кави знижує ризик смерті

До 17% випадків раку викликані інфекціями

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...