Топ Новини

Умови для фізвиховання дітей відповідають гігієнічним вимогам тільки в 15% шкіл

26 жовтня 2012 в 14:47
Тільки в 15% загальноосвітніх закладів умови для фізичного виховання дітей відповідають гігієнічним вимогам, частково відповідають у 65%, не відповідають у кожній п'ятій школі, ліцеї чи гімназії.
badminton_shkola_deti.jpg
chernogolovka.net

Умови для фізичного виховання дітей відповідають гігієнічним вимогам тільки в 15% загальноосвітніх закладів в Україні, йдеться в статті «Медицина майбутнього: «4П»... під пиво» ​​у свіжому номері ZN.UA. Частково відповідають гігієнічним вимогам умови в 65%, а не відповідають у кожній п'ятій школі, ліцеї чи гімназії, навів дані президент НАМНУ, голова Наукового товариства гігієністів України Андрій Сердюк.

За його словами, в Інституті гігієни та медичної екології ім. О.Марзєєва розроблена модель, що відображає схему профілактичного впливу на освітньому рівні. Вона складається з двох взаємопов'язаних систем. У першу входять заклади охорони здоров'я, освіти та ЗМІ. У другу - взаємозв'язок між дітьми, батьками та вчителями. Взаємодія цих систем у результаті призводить до формування навичок здорового способу життя у дітей та молоді.

«Слід звернути увагу на фактори ризику виникнення серцево-судинних захворювань і опорно-рухового апарату, які у школярів зросли більш ніж удвічі», - підкреслив Сердюк. Першопричиною, за його словами, є гіподинамія та надмірні навчальні навантаження.

Докладніше читайте в статті Ольги Скрипник у свіжому номері ZN.UA.

Читайте також:

Гостра бюджетна недостатність

Шукаю школу, доброзичливу до дитини

В Україні за 10 років кількість здорових дітей зменшилася на третину

Дитячі «пустощі» із зеленим змієм

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...