Топ Новини

У світі на 40% скоротилася кількість смертей від малярії

18 жовтня 2011 в 11:29
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, по всьому світу майже на 40% скоротилася кількість смертей від малярії за останні 10 років.

Зі 108 ендемічних щодо малярії країн, третина знаходиться на шляху до того, щоб протягом найближчого десятиліття повністю її перемогти. Якщо ситуація буде розвиватися подібними темпами, то до 2015 року вдасться зберегти життя трьох млн людей.

За останні чотири роки малярію вдалося перемогти ще у трьох країнах.

Це інфекційне паразитарне захворювання, що викликається укусом комара, найбільш поширене у тропічній Африці, на яку припадає 85% смертей. У 2009 році від цього захворювання померли 781 тис людей.

Однак, як зазначив директор спеціального підрозділу ВООЗ по боротьбі з малярією Роберт Ньюман, досягнуто «значного прогресу».

«Покращене діагностичне обладнання і обстеження на місцях дозволило отримати більш чітку картину, яка показала, що у всіх ендемічних регіонах світу є країни, які побороли це захворювання, - сказав Ньюман на Міжнародному форумі з малярії у Сіетлі. - Ми знаємо, що, маючи сучасні методи, ми можемо врятувати життя».

За матеріалами: Би-би-си
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...