Топ Новини

У Німеччині зростає число заражених гострою кишковою інфекцією

1 червня 2011 в 16:50
У Німеччині з початку тижня різко зросла кількість заражених гострою кишковою інфекцією, яку викликано високопатогенною кишковою паличкою або "ентерогеморрагічною ешеріхією колі" (ЕГЕК). Центром поширення інфекції, як і раніше залишається північна Німеччина, повідомляє Spiegel.

Фахівці інституту імені Роберта Коха заявили у середу про 365 нових випадків зараження. Тільки у Гамбурзі число пацієнтів із підтвердженим і можливим зараженням за день збільшилося на 119 осіб, досягнувши 668-ми. У Нижній Саксонії, як зазначає Hamburger Abendblatt, число інфікованих з вівторка на середу збільшилося на 30 відсотків - із 264 до 344.

Окрім того, у Нижній Саксонії всього за один день із 47 до 68 зросла кількість пацієнтів, у яких зараження протікає в особливо важкій формі. Мова йде про так званий гемолітико-уремічний синдром (ГУС), для якого характерна геморагічна діарея, гостра ниркова недостатність і анемія. У цілому у країні, за даними інституту Роберта Коха, які наводить телеканал n-tv, число хворих із симптомами ГУС із 31 травня збільшилося на 100 осіб до 470.

Загальне число пацієнтів із попереднім або вже підтвердженим діагнозом на зараження гострою кишковою інфекцією, за даними Reuters, до 1 червня, перевищило 1500 людей. Саме джерело інфікування залишається досі невідомим. Раніше німецькі фахівці попередили, що джерелом могли бути імпортовані з Іспанії огірки. Проте аналізи показали, що присутній на огірках штам кишкової палички не є штамом E.coli O104: H4 - збудником нинішньої хвилі інфекції.

Як заявив раніше голова Санепідемстанції Україні Сергій Риженко, громадянам нашої країни не варто панікувати.

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...