Топ Новини

У ФРН пішла на спад кількість заражень кишковою паличкою

8 червня 2011 в 09:57
У Німеччині знизилася кількість нових заражень високопатогенною кишковою паличкою. Про це заявив міністр охорони здоров'я ФРН Даніель Бар.

Голова міністерства вважає, що оголошувати про нормалізацію ситуації поки що рано, однак позитивна тенденція вже очевидна. При цьому Д.Бар підкреслив, що виключати смертельні випадки в зв'язку із заражених бактерій поки передчасно.

Число заражених кишковою паличкою, за даними на 6 липня, склало майже 2,5 тисячі осіб. З них 2325 випадків сталися у Німеччині, інші - ще у 12 країнах Європи. У частини хворих розвинувся гемолітичний уремічний синдром (ГУС), при якому через руйнування еритроцитів спостерігається гостра ниркова недостатність і неврологічні порушення.

Кишкова паличка (Escherichia coli) має різні різновиди (серотипи), багато з яких є звичайною частиною нормальної флори людського кишечника. Серотип O104:H4, що викликав епідемію, на думку фахівців, є мутантом. Тим не менше, під час досліджень, з'ясувалося, що бактерія чутлива до багатьох антибіотиків.

 

Як повідомлялося, кишкова інфекція у Європі споконвічно була зафіксована на півночі Німеччини. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), випадки захворювання зареєстровано вже у десяти країнах Європи. Повідомлялося
також про смерть одного пацієнта у Швеції.

Спершу експерти вважали, що джерелом хвороби стали імпортовані з Іспанії огірки, помідори і салат. Проте у результаті вчені не змогли отримати доказів того, що джерелом кишкової інфекції в Європі стали овочі. Тим не менше, багато країн призупинили ввезення овочів з країн Євросоюзу.

Сьогодні, 6 червня, влада Німеччини вважає, що найбільш вірогідною причиною спалаху інфекції кишкової палички E.coli могла стати пророщена соя.

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...