Топ Новини

У Франції у шістьох дітей виявили кишкову паличку E.coli

16 червня 2011 в 08:24
У Франції шестеро дітей заразилися кишковою паличкою E.coli
bolnica_08.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомляють місцеві ЗМІ, стан усіх госпіталізованих стабільний. Їх стан серйозний, однак не викликає побоювань.

У четвер вранці трьох із шести дітей підключили до апарату гемодіалізу. Госпіталізація сталася у зв'язку з тим, що у дітей почалася «сильна кривава діарея» після того, як вони з'їли рублені біфштекси фірми Steaks Country, куплені у великій мережі супермаркетів Lidl.

Експерти міністерства охорони здоров'я відзначили, що кишкова паличка, яка була виявлена ​​у Франції «ніяк не пов'язана з інфекцією, яка спалахнула у Німеччині» і забрала життя 38 людей в Європі. Найближчим часом буде проведено всі необхідні дослідження, щоб зрозуміти характер інфекції і повністю виключити її зв'язок з німецькою E.coli.

Нагадаємо, 15 червня у Німеччині від кишкової інфекції померла 2-річна дитина.

Небезпечна кишкова інфекція у Європі спочатку була зафіксована на півночі Німеччини. Спочатку експерти вважали, що джерелом хвороби стали
імпортовані з Іспанії огірки, помідори і салат. Днями з'явилося припущення, що причиною спалаху інфекції могли стати пророщені боби сої, але це не підтвердилося.

Випадки інфекції зафіксовано у 12 країнах.

Експерт Всесвітньої організації охорони здоров'я попередив, що в німецьких епідеміологів залишилося вкрай мало часу для пошуку джерела високопатогенної кишкової палички, що викликала масштабну епідемію.

Санітарно-епідеміологічний нагляд Німеччини стверджує, що джерело спалаху інфекції виявлено у паростках вирощених у країні бобових культур.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...