Топ Новини

Регулярний перегляд телевізора скорочує життя на п'ять років

17 жовтня 2012 в 14:23
Австралійські вчені прийшли до висновку, що перегляд телепередач за ефеком можна було порівняти з іншими факторами хронічних хвороб - відсутністю фізичної активності, курінням і ожирінням.
tv televizor televidenie pult-004.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Кожна година, проведена в лежачому положенні перед телевізором, віднімає у людини 22 хвилини життя. Це з'ясували австралійські вчені, проаналізувавши дані Національного бюро статистики і інформацію про діабетиків та інших хворих, пише Business Line.

Як виявилося, перегляд телевізора позбавляє до 4,8 років життя людей, старших 25 років. Висновок зроблений виходячи з того, що в середньому людина дивиться телевізор по шість годин щодня. В якості контрольної групи обиралися люди, які його не дивляться ніколи.

Учені побудували таблицю тривалості життя середньостатистичних австралійців, хто дивиться телевізор. В результаті перегляд передач за ефектом можна було порівняти з іншими факторами хронічних хвороб - відсутністю фізичної активності, курінням, ожирінням тощо.

Експерти наголосили, що оскільки перегляд телевізора найчастіше супроводжується споживанням шкідливої їжі, стан справ погіршується ще більше.

Читайте також:

Творчі люди схильні до депресії і шизофренії

Медики назвали найбільш «товсті» регіони України

Брудне повітря відбирає у мешканців міст два роки життя

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Юхимук Костя 16 февраля, 12:22 Цікаві статті є на сторінці нашого першого україномовного розвиткового журналу Експеримент http://spe.org.ua/experyment/ Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...