Топ Новини

Німеччина пропонує провести в Україні наступний Європейський правовий конгрес

15 лютого 2012 в 06:37
Європейський правовий конгрес в Україні дозволить узгодити правові позиції України та країн Євросоюзу.
MinUst_Lavrinovich_16.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Німеччина пропонує провести в Україні наступний Європейський правовий конгрес, який має відбутися у 2013 році. Про це повідомив член Німецького Бундестагу, голова Комітету з питань правової політики Зігфрід Каупер у ході зустрічі з Міністром юстиції України Олександром Лавриновичем, яка відбулася 14 лютого в українському Мін’юсті.

Зокрема, за словами німецького парламентаря, Німеччина, як країна, яка приймає у себе Європейський правовий конгрес у 2012 році, виступає за проведення наступного конгресу в Україні, повідомила прес-служба Мін’юсту.

На думку Каупера, цей захід, який не має політичної складової, дозволить обговорити на професійному рівні, а також узгодити правові позиції України та країн Євросоюзу з метою спільного реагування на загрози та виклики, які виникають у сучасному європейському просторі.

У цьому контексті представник німецького Бундестагу прокоментував процес, що триває в Україні з ухвалення нового Кримінально-процесуального кодексу.

Каупер наголосив, що текст нового кодексу, який вже ухвалений у першому читанні українським парламентом, слід оцінювати як «дуже позитивний крок». За словами німецького парламентаря, проект у нинішній редакції є «дуже хорошою основою для дискусії перед другим читанням».

При цьому, представник німецького Бундестагу заявив про готовність Німеччини вести правовий діалог з Україною щодо зближення українського законодавства та країн Євросоюзу як в питаннях удосконалення кримінального процесу, так і в інших правових сферах.

«Я впевнений, що ви знаходитеся на правильному шляху» - зазначив німецький парламентар.

У цьому контексті в ході зустріч було наголошено, що Німеччина залишається одним із головних стратегічних партнерів України. Зокрема, за словами міністра юстиції України Лавриновича, за всі роки незалежності України саме з Німеччиною склалися найбільш тісні та плідні контакти у сфері правового співробітництва.

За словами українського міністра, наша країна вітатиме ініціативу з проведення у 2013 році в Україні Європейського правового конгресу.

Нагадаємо, у другій доповіді Європейської комісії про виконання Україною Плану дій щодо лібералізації візового режиму Брюссель заявив, що нормативно-правова база в Україні потребує перегляду, щоб забезпечити право на справедливий, неупереджений та прозорий судовий розгляд.

Читайте також:

У ЄС розчаровані небажанням Ради декриміналізувати статтю Тимошенко

Єврокомісія відзначила «обмежений прогрес» України у лібералізації візового режиму

Опозиція готує «шоу» при врученні Януковичу повістки в американський суд

Консультанта Фірташа і Януковича з інвестицій у США залучили до суду

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...