Топ Новини

Нерегулярне куріння так само згубне для мозку, як і постійне

21 березня 2012 в 20:09
Куріння прискорює процеси дегенерації мозку навіть у тих, хто курить тільки по вихідним, «за компанію», з'ясували британські вчені.
kurenie_sigareti_okurki_pepelnica.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Неважливо, курите ви щодня або тільки по вихідним, подаєTime висновки вчених з Нортумбрійского університету (Великобританія), опубліковані у виданні Open Addiction. «У всякому випадку, ваша пам'ять страждає в однаковій мірі», - пояснює журналістка Олександра Сіфферлін.

В експерименті брало участь 84 студенти, яких розділили на 3 групи. Перша група викурювала близько 20 сигарет один-два рази на тиждень, зазвичай по вихідних. Випробовувані з другої групи викурювали 10-15 сигарет на день. Члени третьої групи взагалі не курили.

Всі учасники повинні були виконати завдання на запам'ятовування. Виявилося, що курці впоралися із завданням набагато гірше, ніж решта. Більш того, результати першої групи курців принципово не відрізнялися від результатів другої.

Куріння прискорює процеси дегенерації мозку навіть у тих, хто курить тільки по вихідним, резюмував Том Хеффернен з Нортумбрійского університету.

Читайте також:

Депутати запропонували штрафувати за куріння і спиртне вагітних жінок і підлітків

Сигарети можуть вбити 1 млрд людей до кінця століття


Рада прийняла в першому читанні законопроект про повну заборону куріння в ресторанах і на стадіонах

Курці боротимуться з повною забороною куріння в громадських місцях

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...