Топ Новини

МОЗ заспокоїв: африканська чума свиней не становить загрози для людей

1 серпня 2012 в 11:46
У міністерстві відзначили, що африканська чума свиней (хвороба Монтгомері) - це контагіозне вірусне захворювання домашніх і диких свиней. Для людини африканська чума свиней - безпечна.
40.jpg
segodnya.ua

Африканська чума свиней не становить загрози для людей, заявили у Міністерстві охорони здоров'я України.

"Для людини африканська чума свиней - безпечна", - йдеться у повідомленні прес-служби МОЗ.

У міністерстві відзначили, що африканська чума свиней (хвороба Монтгомері) - це контагіозне вірусне захворювання домашніх і диких свиней. Хвороба належить до списку A відповідно до Міжнародної класифікації заразних хвороб тварин.

Як повідомлялося, захворювання свиней африканською чумою зареєстровано в селі Комишуватка Приморського району Запорізької області в приватному господарстві. Ймовірним джерелом інфекції ветслужби вважають завезення відпочиваючими з Російської Федерації збудника хвороби з харчовими продуктами тваринного походження.

31 липня в осередку виникнення хвороби введений карантин, перекрита автомобільна дорога, що проходить через населений пункт і забезпечено рух автотранспорту в об'їзд, створена робоча група, яка виїхала до Запорізької області з метою координації дій з ліквідації хвороби та недопущення подальшого розповсюдження збудника АЧС в інші регіони України .Крім того, ветслужби перерозподілили і доставили деззасоби для здійснення оперативних заходів, погоджено виділення необхідної кількості напалму для спалювання трупів тварин у ході ліквідації спалаху хвороби.

Читайте також:

В Україні виявлено вірус африканської чуми свиней


Держветслужба: Російське м'ясо небезпечне для України

На Кубані — спалах африканської свинячої чуми


У Росії зареєстровано нові спалахи африканської чуми

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...