Медики запропонували лікувати апендицит без операцій

1 жовтня 2012 в 10:39
Медики вважають, що активна медикаментозна терапія з використанням антибіотиків в перспективі повинна повністю замінити хірургічне лікування апендициту.

Експерти дізналися, що вісім з 10 випадків апендициту можна вилікувати за допомогою антибіотиків, відмовившись від операції. Лікарська терапія настільки ж ефективна, як і видалення апендикса.

Джанетт Ханссон з Університету Гетеборга проаналізувала два клінічних дослідження. У них описувалися випадки гострого апендициту у дорослих. Одна група хворих приймала тільки антибіотики, а друга перенесла операцію разом з курсом ліків.

«У деяких випадках операція - єдиний варіант для пацієнта, чий стан вкрай важкий. Але у 80% випадків проблему можна вирішити за допомогою антибіотиків. Та й лікарська терапія пов'язується з меншою кількістю ускладнень в порівнянні з операцією», - говорить Ханссон.

Ризик повторного виникнення апендициту протягом року після лікування для групи, яка приймала антибіотики, становив 10-15%. Антибіотики не завжди спрацьовували. Тоді лікарі все одно поверталися до операції.

Читайте також:

Між ударами серця

Антибіотики використовувалися у країнах Стародавнього Сходу

Значні дози антибіотиків негативно впливають на слух

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...