Лікарі оголосили шльопанці небезпечним для здоров'я взуттям

9 липня 2012 в 13:12
Пристрасні любителі такого взуття зазнають ризику заробити собі захворювання, що має назву підошовний фасциїт, а також проблеми, пов'язані вже зі сферою невралгії. Відсутність у шльопанцях амортизації також може стати головною причиною болю стоп, стегон, гомілки і спини.
70.jpg
byaki.net

Шльопанці здатні стати однією з причин болю і травм, якщо їх носити протягом тривалого часу: на прогулянках по бетонному покриттю, асфальту, а також під час занять спортом. Справа тут в тому, що шльопанці не можуть забезпечити підтримку склепіння стопи, а також  належною мірою ногу не покривають. І з цієї причини ортопеди Синайської Медичної Школи Нью-Йорка (США) носити це взуття постійно не рекомендують.

Медики розповіли про окремі потенційні проблеми, які виникають зі здоров'ям і мають безпосередній взаємозв'язок з подібним взуттям. Коли людина носить пантофлі, вона автоматично стискає пальці ніг для того, щоб утримати взуття на місці.

Такий самий ефект призводить до здавлення певної групи м'язів і стає однією з причин напруги в зоні кісточок, стегон, ніг і спини. Крім того, пристрасні любителі такого взуття мають ризик заробити собі захворювання, що має назву підошовний фасциїт, а також проблеми, пов'язані вже зі сферою невралгії.

Відсутність у шльопанцях амортизації також може стати головною причиною болю стоп, стегон, гомілки і спини. Серед травм в основному спостерігаються перелом пальців та зламані нігті, порізи і різні захворювання інфекційного характеру. Також тим, хто регулярно ходить ушльопанцях, рекомендується ступні ніг завжди мазати сонцезахисними кремами.

Тим же, хто свого життя не уявляє без шльопанців, рекомендація ортопедів така: по-перше - взуття слід купувати тільки зі шкіри високої якості. Цей фактор допоможе уникнути різних подразнень і натирань. Перед покупкою необхідно спробувати зігнути акуратно шльопанець. Він складатися навпіл просто не повинен.

По-друге - ступні з країв шльопанців не повинні звисати. Рекомендується також щороку купувати нову пару шльопанців, особливо, якщо старі вже «віджили свій вік» і залишають бажати кращого. Не слід не звертати увагу на подразнення, яке з'явилося між пальцями від тривалого носіння в'єтнамок. Дане подразнення може призвести до прогресування інфекційного захворювання. Також не рекомендується носити шльопанці на далеку відстань і в години занять спортом, адже для цієї мети існує спеціальне спортивне взуття.

Читайте також:

Емоційні люди частіше схильні до хронічного болю

Фізичні навантаження допомагають запобігти раку грудей

Українські вчені винайшли скальпель, що дозволяє оперувати, не пошкоджуючи судини

МОЗ рекомендує українцям берегтися спеки: список порад

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...