Лікарі не виключають поширення холери по всій Україні

9 червня 2011 в 10:19
Українські медики не виключають поширення холери в Україні. Холероподібні вібріони знайшли у Дніпрі, а також у водоймах Мелітополя і Бердянська.

«Під час потрапляння у воду при можливості широкого споживання цієї води, звичайно можливе широке розповсюдження холери», - заявила завідувачка лабораторії ОНІ Центральної СЕС МОЗ України Наталія Відайко.

До ліквідації НС залучаються сили Міністерства надзвичайних ситуацій, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства внутрішніх справ, санітарно-епідеміологічних служб, Маріупольської і Ялтинської прикордонних застав, Маріупольського міськвиконкому, Маріупольського та Запорізького рибнагляду.

Фахівцями міської СЕС проводиться комплекс санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів, здійснюється активне виявлення хворих на гострі кишкові інфекції і розлади шлунка.

Нагадаємо, напередодні міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко доручив головним державним санітарним лікарям Автономної Республіки Крим, областей, м. Києва та Севастополя, районів Києва, на водному, залізничному та повітряному транспорті посилити санітарно-епідемічний контроль у Маріуполі та інших приморських зонах.

Попередні причини захворювання - потрапляння в організм морської води або вживання в їжу риби з Азовського моря.

Перших трьох осіб, які захворіли на холеру у Маріуполі, було госпіталізовано 29 травня, після чого пізніше холеру було підтверджено ще у 5 людей. Загальна кількість хворих на холеру досягла 16 людей.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...