Компанія Pfizer відстояла право на виробництво "Віагри"

15 серпня 2011 в 18:33
Фармацевтичний гігант Pfizer зберіг патент на виробництво препарату "Віагра". Як повідомляє The Wall Street Journal, оскаржити право на випуск засобів для лікування еректильної дисфункції на основі силденафілу намагалася ізраїльська фармкомпанія Teva.

Силденафіл був розроблений фахівцями Pfizer на початку 1990-х років і запатентований як засіб для лікування серцево-судинних захворювань, у тому числі ішемічної хвороби серця і стенокардії. Термін дії цього патенту закінчується в березні 2012 року.

Однак згодом була відкрита здатність препарату відновлювати ерекцію. У зв'язку з цим в 2002 році Pfizer отримала ще один патент на силденафіл, розпочавши його виробництво під торговою назвою "Віагра". Даний патент дійсний до 2019 року.

Представники Teva порахували, що другий патент на силденафіл був виданий незаконно, оскільки про властивість препарату розширювати судини (у тому числі судини органів малого таза) було відомо з моменту його створення. Ізраїльська фармкомпанія мала намір відкрити виробництво аналога "Віагри". Для цього Teva звернулася до федерального суду США з вимогою позбавити Pfizer відповідного патенту.

Однак американський суд став на сторону Pfizer. Суддя Ребекка Сміт підтвердила законну силу і термін дії патенту на засіб для лікування еректильної дисфункції, продажі якого приносять фармацевтичному гігантові близько двох мільярдів доларів на рік.

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...