Топ Новини

«Київводоканал» замість хлору буде очищувати воду гіпохлоритом натрію

14 січня 2011 в 12:23
Компанія «Київводоканал» має намір відмовитися від використання хлору в процесі водоочистки до 2013 року. Про це повідомив генеральний директор компанії Ярослав Філатов

Компанія «Київводоканал» має намір відмовитися від використання хлору в процесі водоочистки до 2013 року. Про це повідомив генеральний директор компанії Ярослав Філатов.

Так, компанія планує у 2011 році реконструювати Деснянську водопровідну станцію.

Реконструкцією також передбачено запуск міні-заводу з виробництва гіпохлориду натрію - більш технологічного і практично безпечного для екосистеми міста компоненту знезараження води.

«Завдяки прямим інвестиціям ми також маємо намір у найближчі два роки повністю відмовитися від використання хлору в процесі водоочистки. Для цього на 2011 рік запланована реконструкція Деснянської водопровідної станції з урахуванням запуску міні-заводу з виробництва гіпохлориду натрію - більш технологічного і практично безпечного для екосистеми міста компоненту знезараження води», - розповів Філатов.

За словами гендиректора підприємства у найближчих планах компанії і каналізування масиву «Гідропарк».

Водопостачання Києва здійснюється із 3 джерел: поверхневих водозаборів Дніпра, Десни та підземних артезіанських свердловин.

За матеріалами Комментарии

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...